Nedělní kroužky

Každou neděli v časech od 14,00 do 17,00 hodin ve stáji probíhají velmi oblíbené kroužky pro nejmenší děti. Kroužky jsou určeny malým dětem pro osvojení základních návyků při pohybu mezi koňmi a ostatními zvířaty. Děti se u nás hravou formou učí vše, co každý správný koňák potřebuje znát. Samozřejmostí je také vožení na ponících.

Každý týden je na FB Jezdecký klub Němčany vyvěšen, kroužek pro aktuální neděli.
Na kroužek je třeba se vždy přihlásit formou sms udaného pro konkrétní týden na fb.

Cena: 350 Kč

Dětské letní tábory

Vánoční dárek může být i poukázka na letní dětský tábor!

Jezdecký tábor je letní tábor rodinného typu s důrazem na individuální přistup. Jezdecká stáj Němčany se nachází v malebné krajině nedaleko Ždánického lesa. Děti se po celý pobyt starají nejen o koně, ale i ostatní zvířata, která se na farmě nacházejí. Koně, kteří jsou pro děti používáni jsou klidní a spolehliví, jsou to koně zvyklí na ruch a děti kolem sebe. Součástí areálu je také krytá jízdárna umožňující aktivity i za nepříznivého počasí. K táborům neodmyslitelně patří také doprovodné aktivity jako je stezka odvahy, soutěže, koupání atp. Děti mají stravu 4x denně a ubytovaní jsou v útulné ubytovně přímo v areálu stáje. O děti pečuje vždy jeden vedoucí a dvě instruktorky.

Pobyty letních táborů jsou vždy od soboty do soboty.

Termíny táborů budou vypsány na FB Jezdecký klub Němčany

VOLNÁ MÍSTA NA TÁBORECH pro rezervaci pište🌸😊

LETNÍ TÁBORY 2024 V PRODEJI
Cena: 7000 Kč
Rezervace do mailu: i.reichl@bclogia.cz
Do mailu zašlete vámi zvolený termín, jméno a datum narození dítěte. Na základě toho vám bude zaslána závazná přihláška, splatná do 7 dní. Na letní tábory je možné také vystavit fakturu na zaměstnavatele.
28.7. –  4.8 .2024
2.TURNUS S IVČOU, ADÉLKOU, DENISKOU A MONČOU
🌸🌸🌸🌸  2 volná místa 🌸🌸🌸🌸
25.8. – 1.9. 2024
4.TURURNUS S MÁJOU
🌸🌸🌸🌸 5 volných míst 🌸🌸🌸🌸

Rezervace přijímá Ivana Reichl: i.reichl@bclogia.cz, nebo na tel.: 777 239 978

Dárek pro milovníky koní?

Dětská trička s naším jedinečným Chilíčkem – našim neposedným hříbětem!

Objednávat můžete velikosti: 10 let / 12 let a XS v bílé barvě. Koupí trička přispíváte na větší pohodu a rozmazlování našeho královského hřebečka i všech ostatních koní ve stáji 🙂 

Cena trička 450 Kč.  

Pobyty pro dospělé

Ušijeme vám pobyt na míru dle vašich požadavků a to kdykoliv během roku! Nechte se okouzlit krásami Slavkovského bojiště, místem kde se psaly dějiny. Provede vás zkušený průvodce a mimo jezdeckého zážitku se dozvíte i něco z historie. Večer pak strávíte se sklenkou v ruce v pravém moravském sklípku. Ubytování zařizujeme v hotelu ve Slavkově a nebo v útulné ubytovně (pro 10 osob) přímo u nás ve stáji.

Pobyty jsou vhodné pro pokročilé jezdce.

Délky pobytu:

Od čtvrtku do neděle / od pátku do neděle / od soboty do neděle

 

Příklad dvoudenního pobytu:

1. DEN – Mohyla míru

Dopoledne vyrazíte z Němčan přes Slavkov, Křenovice a Prace, abyste si prohlédli dnes nejznámější dominantu bojiště. Už po cestě projedete kolem několika dalších památníků a navštívíte také šibeniční vrch u Křenovic. Přes Staré Vinohrady, kde probíhaly nejkrvavější boje bitvy  přijedete až k impozantnímu monumentu Mohyly míru. Po obědě formou pikniku si nejdříve prohlédnete místní historickou expozici a pak se vydáte zpět. Za celý den budete v sedle přibližně 8 hodin.

Po návratu večeře na farmě nebo posezení ve sklípku.

 

2. DEN – Slavkov Austerlitz

Tomuto zámku se oprávněně říká barokní perla jižní Moravy. Dnešní výlet začíná opět v Němčanech. Projedete okolo Kaple svatého Urbana, kde vás uchvátí výhled na celý Slavkov,  pokračovat budete zámeckým parkem. Cestu zakončíte návštěvou překrásného zámku Slavkov. Po výborném obědě pak vyrazíte zpět. Cestou ještě navštívíme ponurý židovský hřbitov.  Za celý den budete na koních přibližně 5 hodin. Následuje odjezd domů.

V ceně: strava, nealkoholické nápoje, degustace, posezení ve sklípku, ubytování v penzionu, služby průvodce…

Cena za pobyt: 7 300 Kč

Rezervace přijímá Ivana Reichl: i.reichl@bclogia.cz, nebo na tel.: 777 239 978

Vyjížďky na koních a výcvik jezdců

Vyjížďky a výcvik jezdců zajišťují zkušení trenéři. Naši koníci se pravidelně zúčastňují rekonstrukcí bitev, jsou klidné a milé povahy. Avšak nejedná se o klasické jízdárenské „muly“, svoje rozhodnutí si musíte umět prosadit. Trváme na správném výcviku tak, aby jezdec byl v souhře s koněm.  Trénujeme všechny věkové kategorie a to od malých dětí až po dospělé jakéhokoliv věku, od úrovně začátečník až po velmi pokročilý. Klienty učíme mimo jízdě na koni také sedlání a uždění, včetně péče po ježdění.

Věnujeme se klasickému anglickému stylu. Sedla jsou nejen anglická, ale také vojenská.

Výcvik je možný začít v jakoukoliv roční dobu. Pro trénink na jízdárně je vždy na jednoho trenéra pouze jeden klient.

Ceník:

Vyjížďka na 1 až 1,5 hodiny: 1 000 Kč
Lekce na jízdárně 1 hodina: 700 Kč

Zvýhodněné permanentky:
7 lekcí: 4 200 Kč
10 lekcí: 5 600 Kč

Při zakoupení permanentek nerozlišujeme rozdíl mezi vyjížďkou či lekcí na jízdárně. Platnost permanentek je vždy max. 1 rok od zakoupení. V případě nevyužití lekce propadají a není možné nárokovat peníze zpět.

Lekce ježdění či poukaz na vyjížďku můžete zakoupit a darovat komukoliv pro radost 🙂 

 

Ustájení koní

V současné době máme místo pro ustájení 1 koně! Neváhejte využít – cena za ustájení je 6.950 Kč za měsíc.

V naší stáji poskytujeme boxové ustájení pro 15 koní včetně kompletní celodenní péče. Jednotlivé nadstandardně veliké boxy (4 x 5 m) jsou vyzděny z materiálu pórobeton se speciálním potěrem, který je pevný jako tvrdé dřevo, ale vykazuje větší pružnost. Při kopnutí koně mírně odpruží a snižuje se tak nebezpečí úrazu. Také z hlediska hygieny a údržby je velice vhodný pro dobrou omyvatelnost. Každý box je vybaven automatickou napáječkou a minerálním lizem.

Náš standard:

» nadstandardně velké boxy s automatickou napaječkou,
» pastviny 4 ha + výběhy,
» vzdušné stáje,
» stálý dohled profi stájníka,
» online kamerový systém,
» malá jízdárna s osvětlením a skokovým materiálem,
» vytápěná šatna,
» koupelna s toaletou,
» klubovna,
» sedlovna,
» venkovní posezení.

Cena za ustájení 1 koně: 6.950 Kč/měsíc.